Przypominamy, że od 1 czerwca 2019 roku można w naszych autobusach zapłacić kartą płatniczą. Jest to czynność szybka i wygodna – można ją zrealizować w środkowym kasowniku, który znajduje się w każdym naszym autobusie. Bilet zakupiony w tej formie jest tańszy niż kupiony w biletomacie– normalny kosztuje 3,8 zł, ulgowy 1,9 zł.

 

Aby dokonać płatności w tej formie na wskazanym kasowniku należy wybrać opcje PŁATNOŚĆ KARTĄ BANKOWĄ. Następnie należy wybrać ILOŚĆ I RODZAJ biletów, które chcemy zakupić. Na końcu należy kliknąć w opcje zapłać i przyłożyć kartę do czytnika. Kasownik nie drukuje potwierdzenia transakcji. Potwierdzeniem zakupu biletu jest karta użyta do płatności. Należy ją okazać osobie upoważnionej do kontroli biletów, która jest wyposażona w odpowiednie urządzenie elektroniczne do kontroli kart.

Zapraszamy do korzystania z tej formy płatności.

Film informacyjny dostepny jest po kliknięciu w link https://www.youtube.com/watch?v=j7Ns5bYH72o

Komunikacja Miejska w Głogowie
Komunikacja Miejska w Głogowie
Komunikacja Miejska w Głogowie
Komunikacja Miejska w Głogowie

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.