22 września 2017 r. to Europejski Dzień bez Samochodu, to również dobra okazja aby zmienić swoje przyzwyczajenia i z samochodu przesiąść się do miejskiej komunikacji. Szczególnie dla zmotoryzowanych jest to doskonały czas na zmianę przyzwyczajeń i pozostawienia czterech kółek na parkingu lub w garażu. Zgodnie z uchwałą Rady Miejskiej w Głogowie, w piątek 22 września z przejazdów na wszystkich liniach będzie można skorzystać bezpłatnie bez obowiązku posiadania jakiegokolwiek dokumentu. Dlatego zachęcamy do skorzystania z wygodnego przejazdu naszymi autobusami.

 

Jednocześnie zachęcamy naszych stałych Pasażerów do wyrobienia Głogowskiej Karty Miejskiej, która pozwoli zaoszczędzić nawet do 60% kosztu biletu zakupionego u kierowcy. Szczegółowe informacje w tym zakresie uzyskają Państwo w naszym Biurze Obsługi Pasażera pod nr tel. 76 724 63 30, które mieści się w holu dworca PKP.

Komunikacja Miejska w Głogowie
Komunikacja Miejska w Głogowie
Komunikacja Miejska w Głogowie
Komunikacja Miejska w Głogowie


Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.