Komunikacja Miejska sp. z o.o w Głogowie informuje, że od dnia 27 lutego 2017 r. nastąpią zmiany w kursowaniu autobusów linii 0.

Ze względu na nie wystarczające zainteresowanie naszych klientów wyłącza się z użytkowania przystanek zlokalizowany przy firmie HURTAP. Osoby dotychczas dojeżdżające do w/w firmy zapraszamy na najbliższy przystanek zlokalizowany przy firmie SITECH. Wprowadzona zmiana spowoduje zmianę czasu przejazdu na linii 0 oraz całkowitą likwidację kursu o godz. 16.00 wykonywanego z Placu 1000-lecia w kierunku Henryka Brodatego.

Dodatkowo przy okazji powyższych zmian nastąpi korekta rozkładu jazdy linii 0:

  • odjazd autobusu z Henryka Brodatego o godz. 14.50 zostanie opóźniony o 4 minuty (nowa godzina odjazdu to 14.54)

  • odjazd autobusu z Placu 1000 –lecia o godzinie 15.26 zostanie opóźniony o 5 minut (nowa godzina odjazdu to 15.31).

Szczegółowy rozkład jazdy uwzględniający powyższe zmiany zostanie umieszczony na przystankach autobusowych w dniach 23-24 luty a od 24 lutego dostępny będzie również na naszej stronie internetowej www.km.glogow.pl.

Ponadto przypominamy, że w związku z końcem okresu feryjnego od poniedziałku 27 lutego 2017 r. zwiększona zostaje częstotliwość kursowania naszych autobusów oraz na trasę powraca autobus linii 52 w kierunku Smardzowa.

Zapraszamy do korzystania z naszych usług. Za ewentualne utrudnienia przepraszamy.

Komunikacja Miejska w Głogowie
Komunikacja Miejska w Głogowie
Komunikacja Miejska w Głogowie
Komunikacja Miejska w Głogowie


Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.