Od 1 września 2021 r. autobusy naszej spółki będą kursować według rozkładu jazdy obowiązującego w dni robocze szkolne (1 rubryka na rozkładzie jazdy na przystanku).

 

Wznowione zostaną również kursy na linii nr 2.

Ponadto w związku z realizacją zadania :„Przebudowa skrzyżowania ul. Wojska Polskiego (droga nr 12)  i ul. Piłsudskiego w Głogowie na rondo w ramach zadania pn. „Budowa ronda na skrzyżowaniu ul. Wojska Polskiego z ul. Piłsudskiego”  od 5.07.2021 r. zostało całkowicie zamknięte skrzyżowanie ul. Wojska Polskiego z ul. Marszałka Józefa Piłsudskiego.  Spowodowało to wprowadzenie następujących zmian w kursowaniu autobusów naszej spółki.

  • Na przystankach W. Polskiego/ Perseusza oraz W. Polskiego/ Andromedy nie zatrzymują się autobusy linii nr 1, 6, 7 , 8.
  • Autobusy linii nr 1 z przystanku przy Galerii Glogovia kursują przez ul. Galileusza oraz ul. Keplera  i następnie zatrzymują się na kolejnych przystankach zgodnie z normalną trasą przejazdu.
  • Autobusy linii nr 6 z przystanku W. Polskiego /Lompy kursują przez ul. Keplera i ul. Galileusza i następnie od Galerii Glogovia zatrzymują się na kolejnych przystankach zgodnie z normalną trasą przejazdu.
  • Autobusy linii nr 7 z przystanku przy Galerii Glogovia kursują przez  Keplera, gdzie zatrzymują się na przystanku przy tężni i następnie zatrzymują się na kolejnych przystankach zgodnych z normalną trasą przejazdu.
  • Autobusy linii nr 8 z przystanku przy Galileusza (Centrum) kursują przez  ul. Keplera, gdzie zatrzymają się na przystanku przy tężni i następnie zatrzymują się na kolejnych przystankach zgodnie z normalną trasą przejazdu.

Ulega również zmianie godzina odjazdu  autobusów linii nr 5 z pętli przy ulicy H. Brodatego w kierunku do Kolegiaty. Autobusy odjeżdżać będą o godzinie 7.10 zamiast jak wcześniej o godzinie 7.16. Zmienione rozkłady jazdy znajdują się już na poszczególnych przystankach.

Komunikacja Miejska w Głogowie
Komunikacja Miejska w Głogowie
Komunikacja Miejska w Głogowie
Komunikacja Miejska w Głogowie


Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.