W związku z realizacją zadania :„Przebudowa skrzyżowania ul. Wojska Polskiego (droga nr 12)  i ul. Piłsudskiego w Głogowie na rondo w ramach zadania pn. „Budowa ronda na skrzyżowaniu ul. Wojska Polskiego z ul. Piłsudskiego”  od 5.07.2021 r. zostanie całkowicie zamknięte skrzyżowanie ul. Wojska Polskiego z ul. Marszałka Józefa Piłsudskiego.  Spowoduje to wprowadzenie następujących zmian w kursowaniu autobusów naszej spółki.

 

  • Na przystankach W. Polskiego/ Perseusza oraz W. Polskiego/ Andromedy nie będą zatrzymywać się autobusy linii nr 1, 6, 7 , 8.
  • Autobusy linii nr 1 z przystanku przy Galerii Glogovia pojadą przez ul. Keplera, gdzie zatrzymają się na przystanku przy tężni i następnie będą zatrzymywać się na kolejnych przystankach zgodnie z normalną trasą przejazdu.
  • Autobusy linii nr 6 z przystanku W. Polskiego /Lompy pojadą przez ul. Keplera, gdzie zatrzymają się na zlokalizowanym tam przystanku i następnie od Galerii Glogovia będą zatrzymywać się na kolejnych przystankach zgodnie z normalną trasą przejazdu.
  • Autobusy linii nr 7 z przystanku przy Galerii Glogovia pojadą przez ul. Keplera, gdzie zatrzymają się na przystanku przy tężni i następnie będą zatrzymywać się na kolejnych przystankach zgodnych z normalną trasą przejazdu.
  • Autobusy linii nr 8 z przystanku przy Galileusza (Centrum) pojadą przez  ul. Keplera, gdzie zatrzymają się na przystanku przy tężni i następnie będą zatrzymywać się na kolejnych przystankach zgodnie z normalną trasą przejazdu.
  • Zaproponowane  zmiany nie spowodują zmiany godzin odjazdu autobusów z pozostałych przystanków nie objętych objazdem.
  • Przypominamy, że do odwołania autobusy nie zatrzymują się na przystanku zlokalizowanym  przy byłem markecie TESCO.
Komunikacja Miejska w Głogowie
Komunikacja Miejska w Głogowie
Komunikacja Miejska w Głogowie
Komunikacja Miejska w Głogowie


Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.