Pasażerowie korzystający z usług naszej spółki mogą już korzystać z biletomatów mobilnych zamontowanych w środkowej części każdego naszego autobusu.

 

Biletomaty zastąpiły sprzedaż biletów jednorazowych prowadzoną wcześniej przez kierowców. Umożliwiają one płatność zarówno kartą płatniczą jak również gotówką tj. monetami o nominałach 0,50 zł, 1 zł, 2 zł, 5 zł. – urządzenia wydają resztę. Obsługa transakcji odbywa się poprzez duży i czytelny ekran dotykowy. Cena zakupu biletu w biletomacie to 3 zł bilet normalny i 1,5 zł bilet ulgowy bez względu na wybraną formę płatności. Biletomat drukuje potwierdzenie zakupu biletu co różni go od kasownika umożliwiającego płatność kartą płatniczą, który nie drukuje potwierdzenia, a koszt zakupu biletu przez Pasażera jest w nim niższy tj. bilet normalny 2,60 zł i bilet ulgowy  1,30 zł. Nadal zachęcamy do korzystania z Głogowskiej Karty Miejskiej oraz aplikacji Mpay w telefonie komórkowym. Mamy nadzieje, że zróżnicowanie form płatności za przejazd sprawi, że każdy Pasażer znajdzie dogodny dla siebie system płatności.

 

 

Komunikacja Miejska w Głogowie
Komunikacja Miejska w Głogowie
Komunikacja Miejska w Głogowie
Komunikacja Miejska w Głogowie


Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.