W dniach 9-10 kwietnia 2021 roku nastąpi całkowite zamknięcie  dla autobusów ulicy Kazimierza Sprawiedliwego (odcinek ulicy od Kościoła do ul. Bolesława Śmiałego). Spowoduje to zmianę trasy przejazdu autobusów linii 0, 1, 5, 8, 9.

 

  • Na przystanku Kazimierza Wielkiego / Łokietka nie będą się zatrzymywać autobusy linii nr 1, 8, 9 – pasażerów prosimy o korzystanie z przystanku - Bolesława Śmiałego / Targowisko lub innych w pobliżu.

  • Linie nr 0, 1, 5, 8 i 9 zostaną przekierowane na ul. Bolesława Śmiałego, gdzie zatrzymają się na wszystkich przystankach. Dodatkowo dla linii nr 0, 1, 5, 9 w kierunku dworca PKP i osiedla Kopernik zostanie uruchomiony dodatkowy przystanek naprzeciwko sklepu Intermarche.
  • Na ul. Bolesława Śmiałego autobusy linii nr 1, 5, 8 i 9 będą się zatrzymywać na przystanku po przeciwnej stronie niż ma to miejsce dotychczas – autobusy będą przejeżdżać przez ul. Henryka Głogowskiego co wymusiło zmianę kierunku jazdy autobusów.
  • Linia nr 3 kursuje bez jakichkolwiek zmian trasy przejazdu.

Zakończenie przebudowy ulicy zaplanowane jest na sobotę.

W związku z tym od niedzieli 11 kwietnia 2021 r. autobusy naszej spółki powrócą na normalną trasę przejazdu z uwzględnieniem przystanków przy ul. Kazimierza Sprawiedliwego.

ZA UTRUDNIENIA PRZEPRASZAMY

Komunikacja Miejska w Głogowie
Komunikacja Miejska w Głogowie
Komunikacja Miejska w Głogowie
Komunikacja Miejska w Głogowie


Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.