Dla uczestników Orszaku Trzech Króli, który odbędzie się 6 stycznia 2017. Komunikacja Miejska po jego zakończeniu około godz. 15.00 zapewni dwa autobusy w celu bezpiecznego przetransportowania mieszkańców na osiedle Kopernik i Piastów. Autobusy będą bezpłatne, a ich odjazd nastąpi po zakończeniu uroczystości. Autobusy będą podstawione przy ul. Piotra Skargi i będą oznaczone „PIASTÓW” „KOPERNIK”

Autobus na osiedle Piastów pojedzie następującą trasą: ul. Piaskowa, Kazimierza Wielkiego, Bolesława Śmiałego, Kazimierza Sprawiedliwego, Henryka Brodatego.

Autobus na osiedle Kopernik Pojedzie następującą trasą: ul. Piaskowa, Bolesława Krzywoustego, Obrońców Pokoju, Legnicka, Gwiaździsta, Galileusza, Wojska Polskiego i ostatni przystanek zlokalizowany będzie na Placu 1000-lecia.

Autobusy zatrzymają się na wszystkich przystankach na trasie przejazdu. Zapraszamy do skorzystania z naszej propozycji.

Komunikacja Miejska w Głogowie
Komunikacja Miejska w Głogowie
Komunikacja Miejska w Głogowie
Komunikacja Miejska w Głogowie


Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.