Od 1 lutego 2021 roku z powodu remontu zostanie zamknięta dla ruchu ul. Kazimierza Sprawiedliwego na osiedlu Piastów Śląskich. Zamknięcie wskazanej ulicy wymusi zmianę trasy przejazdu wszystkich autobusów, które zatrzymywały się na przystankach tam zlokalizowanych.

 

W związku z powyższym od 1 lutego 2021 roku do odwołania:

  • Wyłączone zostają z użytkowania przystanki zlokalizowane przy ul. Kazimierza Sprawiedliwego.
  • Na przystanku Kazimierza Wielkiego / Łokietka nie będą się zatrzymywać autobusy linii nr 1, 8, 9 – pasażerów prosimy o korzystanie z przystanku - Bolesława Śmiałego / Targowisko lub innych w pobliżu.
  • Linie nr 0, 1, 5, 8 i 9 zostaną przekierowane na ul. Bolesława Śmiałego, gdzie zatrzymają się na wszystkich przystankach. Dodatkowo dla linii nr 0, 1, 5, 9 w kierunku dworca PKP i osiedla Kopernik zostanie uruchomiony dodatkowy przystanek naprzeciwko sklepu Intermarche.
  • Na ul. Bolesława Śmiałego autobusy linii nr 1, 5, 8 i 9 będą się zatrzymywać na przystanku po przeciwnej stronie niż ma to miejsce dotychczas – autobusy będą przejeżdżać przez                             ul. Henryka Głogowskiego co wymusiło zmianę kierunku jazdy autobusów.
  • Linia nr 3 kursuje bez jakichkolwiek zmian trasy przejazdu.
  • Na linii nr 0 objazd może wpłynąć na minimalne okresowe opóźnienia autobusu.
  • Rozkłady jazdy na pozostałych przystankach na terenie miasta nie ulegają zmianie.

Za wszystkie utrudnienia przepraszamy.

Komunikacja Miejska w Głogowie
Komunikacja Miejska w Głogowie
Komunikacja Miejska w Głogowie
Komunikacja Miejska w Głogowie


Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.