Zarząd KM Głogów informuje, że wyłącznie do końca lutego 2019 r. funkcjonować będą dodatkowe punkty doładowań Głogowskiej Karty Miejskiej (GKM) zlokalizowane na terenie miasta . Po tym terminie GKM będzie można doładować tylko w punkcie Obsługi Pasażera, który mieści się w holu dworca PKP w Głogowie.

 

Obecnie nasza spółka pracuje nad nowymi sposobami sprzedaży biletów. Planujemy wprowadzić rozwiązanie umożliwiające zakup biletu jednorazowego w autobusie - bezpośrednio w kasowniku za pomocą bankowej karty płatniczej. W każdym autobusie zamontowany będzie nowy kasownik umożliwiający tego typu operacje. Ponadto wprowadzimy również możliwość doładowania GKM przez internet. W tym celu zostanie stworzona specjalna strona internetowa naszej firmy dedykowana bezpośrednio dla tego typu płatności.

W/w rozwiązania planujemy wdrożyć w miesiącu marcu/kwietniu 2019 r. W związku z tym, iż w okresie przejściowym - w zakresie zasileń GKM - będzie funkcjonował tylko nasz punkt zlokalizowany na dworcu PKP - prosimy pasażerów o wcześniejsze doładowanie swojej karty lub wcześniejszy zakup biletu okresowego, tak aby utrudnienia były jak najmniejsze.

Przypominamy,  że punkt obsługi pasażerów w holu dworca PKP w Głogowie aktualnie jest czynny od poniedziałku do piątku w godzinach od 9.00 do 17.00. Natomiast od 4 marca 2019 r. włącznie  -  do czasu wdrożenia nowych rozwiązań dotyczących możliwości zakupu biletów - punkt będzie czynny w godzinach od 10.00 do 19.00. 

Przepraszamy za przejściowe niedogodności i utrudnienia - mając nadzieję, że zaproponowane nowe sposoby płatności za korzystanie z naszych usług spotkają się z Państwa akceptacją.

Komunikacja Miejska w Głogowie
Komunikacja Miejska w Głogowie
Komunikacja Miejska w Głogowie
Komunikacja Miejska w Głogowie


Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.